Czy można nosić aparat ortodontyczny nie mając 2 zębów ?

Zastanawiam się nad wyprostowaniem zębów , ale nie mam 2 zębów na górze . Czy będę mogła nosić aparat ?

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Ja również nie posiadam kilku zębów , ale nie miałem problemu z założeniem aparatu ortodontycznego ponieważ zęby które się prostują nachodzą na siebie pod wpływem aparatu i w ten sposób zęby się będą przesuwały i nawet nie będzie widać braku zębów .

Odpowiedział w 12 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć . Jeśli masz tylko 2 ubytki to nie ma żadnych problemów , aby założyć aparat ortodontyczny . Ja również miałem obawy , że nie jest możliwe wyprostowanie zębów jeśli się ma jakieś ubytki . Jednak najlepszym rozwiązaniem było zapytanie się ortodontki i wtedy wszystko było jasne . Aparat w świetny sposób prostował zęby które naszły na miejsce gdzie brak uzębienia było .

Odpowiedział w 12 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Witam . Od kilku lat mam kilka ubytków na górze i dole . Postanowiłam  się zapytać czy jest taka możliwość założenia aparatu w takiej sytuacji mając ubytki . Ortodontka powiedziała , że powinno to nie stwarzać żadnych problemów , a nawet może to być dobrym rozwiązaniem , aby ubytki były niewidoczne . Nosiłam aparat 1,5 roku i byłam pod wrażeniem efektu jaki został uzyskany . 

Odpowiedział w 12 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim . Przejmowanie się 2 zębami jest niepotrzebne , bo znam kilka osób które pomimo 2 lub 3 nie miały problemu z aparatem . Przecież aparat ma za zadanie prostować zęby i to nawet dobrze , że mamy takie 2 ubytki gdyż zęby mają więcej miejsca , aby się wyprostowały .

Odpowiedział w 12 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Doskonal wiem , że mając braki w uzębienia bardzo często jest to dobre rozwiązanie . Znam kilku znajomych u których usunięcie było niezbędne , aby założyć aparat . Ja na szczęście mogłem na spokojnie mieć założony aparat pomimo 2 ubytków . Po 1,5 roku byłem zadowolony z efektu prostych zębów jak również nikt nie zauważył , że mam ubytki .

Odpowiedział w 12 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.