Czy po leczeniu endodentycznym mogę wybielić zęby ?

Miałam leczone 4 zęby przednie kanałowo i teraz zastanawiam się czy będę mogła je wybielić , a jeśli tak to czy będą białe ?

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć . To zależy na jakiego stomatologa trafisz , bo jak wiadomo każdy będzie mieć inną opinię . Ja byłam w 3 gabinetach i w jednym wybieliła mi tak , że nie widać różnicy , że z tym zębem jest coś nie tak . Jestem zadowolona z efektu i , że była taka możliwość .

Odpowiedział w 6 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka wszystkim . Leczenie endodentyczne nie jest  problemem tak było w moim przypadku . Już na pierwszej wizycie miałam okazję sobie wybielić zęby z którymi miałam problem , bo wyglądały nieestetycznie . Po kilku godzinach nabrały białego koloru z którego jestem zadowolona . Jednak stomatolog powiedziała , że gdybym to robiła paskami wybielającymi to nie byłoby takiego efektu .

Odpowiedział w 6 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Miałam takie leczenie , ale moje zęby nie wybieliły się w taki sposób jaki oczekiwałam . Powtórzyłam drugi raz i okazało się , że to jest efekt o jakim marzyłam . Tak więc jeśli ktoś jest po takim leczeniu to powinien zawsze się zapytać czy wybielanie będzie skuteczne u nas .

Odpowiedział w 6 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Również miałam obawy związane z wybieleniem po leczeniu endodentycznym . Na kontrolnej wizycie zapytałam się czy byłaby możliwość wybielenia i jaki będzie efekt . Stomatolog powiedziała , że można spróbować , ale nie daje 100 % pewności czy zęby się wybielą . Kilka dni się zastanawiałam , ale w końcu podjęłam decyzję , że wybielę zęby  i to była słuszna decyzja . Zęby odzyskały biel o której marzyłam .

Odpowiedział w 6 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Po takim leczeniu zawsze jest jakiś procent , że wybielanie się nie uda . Jednak wiem po sobie , że nie zawsze stomatolog chce pomóc i najlepiej powiedzieć , że się nie da . Ja tak miałam chodząc do jednego stomatologa , ale mam znajomą która dała mi namiary na innego i bez problemu na pierwszej wizycie wybielił mi zęby które miały nieciekawy kolor i po zabiegu wróciły do naturalnego koloru .

Odpowiedział w 6 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.