Czy wybielaliście sobie zęby systemem Bio White Accelerator ?

Kilka tygodni temu widziałam swojego kolegę który miał super białe zęby . Powiedział , że wybielał systemem Bio Wchite Accelerator . Czy na prawdą ten system tak może wybielić zęby ?

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć . Zdecydowałam się na tę metodę ponieważ widziałam u kilku osób jej świetne efekty . Odcień zębów poprawił się nawet o 8 odcieni i dodatkowo zabieg wystarcza na dłuższy czas niż inne wybielanie .  Tylko cena nie jest tania, ale mimo tego warto , bo efekty są widoczne po wyjściu z gabinetu .

Odpowiedział w 22 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka dziewczyny . Wydaje mi się , że pomimo ceny która jest wysoka warto wybielić zęby systemem Bio Wchite . Tylko nie zawsze efekty u wszystkich nie pojawiają się od razu . Tak jak u mnie czekałam 14 dni , aby efekt był widoczny , ale warto czekać .

Odpowiedział w 22 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Miałem porównanie z paskami wybielającymi i ten sposób jest o wiele lepszy i skuteczniejszy . Kilka osób mi mówiło , że miało nadwrażliwość jednak ona z czasem ustała i każdy może być zadowolony z faktu tak białych zębów .

Odpowiedział w 22 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Witam . Zdecydowałem się na to wybielanie ze względu na fakt , że wybielić można różnego rodzaju przebarwienia powstałe tak jak u mnie z palenia papierosów i efekty widoczne były od razu . Bez bólu który zdarzał się jak wybielałem innym systemem jak również nie było takiego efektu białych zębów .

Odpowiedział w 22 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka .Miałam obawy co do tej metody , ale jednak wszystko było dobrze nie miałam żadnych powikłań typu nadwrażliwość .  Gdyby nie moja siostra pewnie bym się nie zdecydowała na taki krok . Głównym problemem jest koszt wybielania , bo to 1000 zł mnie kosztowało , ale warto było ze względu na efekt i to , że jestem po wybielaniu już 2 rok  i zęby są białe .

Odpowiedział w 22 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.