Czy wybielanie przez maskowanie jest skuteczne ?

Moim problemem jest szary odcień zębów i to powoduje , że pasty wybielające które stosowałam dotychczas nie były do końca dobrym rozwiązaniem . Będąc na spotkaniu ze znajomą mówiła o wybielaniu tą metodą , ale nie powiedziała do końca jak to wygląda , a nie chcę się już jej pytać ponieważ nie jest to osoba zaufana . 

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Hej Laurra . Takie wybielanie jest skuteczne i bardzo pomocne dla osób które nie mogą w inny sposób mieć białych zębów . Ja również borykałam się z tym problemem , ale na szczęście dzięki żywicy kompozytowej którą nakłada się na szary lub przebarwiony ząb , a potem poleruje zęby odzyskują efektowną biel . Dla mnie to dobry i skuteczny środek .

Odpowiedział w 29 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Moje zęby były zawsze przebarwione i pomimo różnych produktów wybielających niestety , ale dopiero jak stomatolog zaproponowała mi również żywicę moje zęby odzyskały kolor o którym zawsze marzyłam . Co prawda koszt zabiegu waha się od 300 do 1200 zł, ale warto .

Odpowiedział w 29 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Ja postawiłam na licówki które również są dobrym rozwiązaniem i jedynym w moim przypadku . Wcześniej pasty ,  żele oraz paski nie przyniosły efektu na jaki czekałam .

 

Odpowiedział w 29 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Witam . Długo miałam problem z utrzymaniem bieli moich zębów , ale na całe szczęście mam dobrą starszą siostrę która zaproponowała mi żywicę kompozytową która doskonale zamaskowała jej zęby . Troszkę się obawiałam , że znowu wydam niepotrzebnie kasę , ale po tygodniu się zdecydowałam .  Już po wyjściu z gabinetu moje zęby były olśniewająco białe i na taki efekt zawsze czekałam . Tak więc na pewno warto .

Odpowiedział w 29 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim . Ja od lat zmagałem się z przebarwieniami i szarymi zębami , ale na szczęście dobrym rozwiązaniem stała się żywica kompozytowa którą zaczęto stosować dla osób które nie miały szans na wybielanie inną metodą . Teraz każda osoba będzie miała możliwość wykonania zabiegu żywicą kompozytową . Ponieważ używając jej nasze zęby uzyskają wymarzony kolor .

Odpowiedział w 29 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.