Czy zawsze można wybielić żółte zęby ?

Moje zęby są żółte , ale chciałbym mieć bialutkie ząbki . Jednak czy będzie to możliwe , aby uzyskać efekt białych zębów ?

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Witam . Barwę żółtych zębów mam od kilku lat i ostatnio zaczeło mi to przeszkadzać w kontaktach z innymi osobami . Długo zastanawiałem się czy efekt wybielania będzie widoczny u mnie .  Miesiąc temu postanowiłem zakupić paski wybielające , ale nie byłem pewny ich efektu . Po 14 dniach używania pasków zęby nie były jasno białe , ale różnica była widoczna  nie tylko dla mnie , ale również dla osób z którymi przebywałem . Zabieg powtórzę za 2 miesiące , bo w moim przypadku tak trzeba .

Odpowiedział w 19 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Dokładnie wiem jakim problemem są żółte zęby i nie jest to coś fajnego . Jednak znalazłem sposób , aby poprawić biel  przynajmniej w połowie  . Zacząłem stosowanie żelu wybielającego który pomógł . Co prawda zęby nie są całkiem białe i żel takiego efektu nie przyniesie jednak w porównaniu z tym jak wyglądały zęby wcześniej dla mnie jest super .

Odpowiedział w 19 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Hejka . Mi niestety wybielenie zębów się nie udało dostępnymi produktami . Moja stomatolog powiedziała , że nie tylko moje zęby mają żółtą barwę , ale również kości zębowe są tego koloru . Jeśli bym chciała mieć białe zęby to dobrym rozwiązaniem są licówki które są dobre i wtedy zobaczę różnicę .

Odpowiedział w 19 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Witam . Jestem chyba szczęściarą gdyż znalazłam sposób na pozbycie się żółtych zębów z którymi miałam problem od dziecka . Będąc na wizycie kontrolnej zapytałam stomatolog czy nie mam szans na białe zęby ? Odpowiedź okazała się krótka i zadowalająca . Zaproponowała mi wybielenie systemem NITE WHITE która pochodzi z Ameryki i jest bardzo skuteczna , aby wybielić zęby ciemne , żółte oraz brązowe . Cena również nie jest wysoka , bo kosz 200 zł na rok to moim zdaniem korzystna oferta . Od wybielania już na drugi dzień byłam zadowolona z efektu .

Odpowiedział w 19 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Mój problem powstał kilka lat i zaczęły mi żółknąć zęby . Używałam past , ale w końcu trafiłam na Biała Perła Plus jest to  pasta wybielająca  która dodatkowo posiada w składzie pędzelek dzięki niemu smaruję specjalnym żelem zęby , a po kilku minutach dodatkowo szczotkuję zęby pastą . Tym sposobem zapomniałam o żółtych zębach .

Odpowiedział w 19 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.