Jakie implanty polecilibyście ?

Od kilku lat nie mam 2 zębów i zaczeło mi to przeszkadzać . Już od roku zastanawiam się nad implantem , ale nie wiem jaki wybrać i oczywiście ,czy będzie na prawdę dobry , bo jak wiadomo ceny są bardzo wysokie .  Zależy mi na super efekcie , ale również na cenie .

Zapytał w 25 października, 2017 w Implanty.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć Lenko . Zgadzam się z Tobą , że ceny są za wysokie . Jednak chcąc jakoś wyglądać nie mamy wyboru i nawet zapożyczając się wiele osób sobie wstawia implanty . Ja zdecydowałam się na implant tytanowy ze względu , że z takiego materiału ząb będzie mi służył na lata . Jednym minusem jest fakt , że za kilka linia dziąsła się obniża i jest to widoczne ponieważ kolor jest srebrno szary . Na razie się nic nie dzieje jestem zadowolona z implantu , ale z ceny już nie  . Wydać 3500 zł za jedną tak małą rzecz jest dużą przesadą i moim zdaniem powinno być refundowane przez NFZ . 

Odpowiedział w 25 października, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka dziewczyny . Ja również postawiłam na implanty , ale cyrkowe . Moim zdaniem są o wiele lepsze od tytanowych , bo są bez metalowe oraz mają estetyczny wygląd w porównaniu z tytanowymi . Ważną rzeczą jest , że nikt nie zauważy różnicy ponieważ są identyczne jak naturalne zęby . Po upływie 6 miesięcy można założyć sobie koronę , albo most jeśli jest taka potrzeba . W moi przypadku był po cały przód więc nie miałam wyboru i trzeba było zrobić .

Odpowiedział w 25 października, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć . Masz rację Zakli , że implanty cyrkowe są w 100 % lepsze od tytanowych . Jak dla mnie to cyrkowe są dobrym wyborem ponieważ ja również nie mam kilku zębów na przodzie , a teraz mogę sobie na spokojnie wstawić koronę i mam pewność , że posłuży mi na lata . 

Odpowiedział w 25 października, 2017.
Dodaj komentarz

Hej . Moim zdaniem czy są tytanowe czy cyrkowe są dobrym rozwiązaniem dla osób które mają problem z uzębieniem . Jak dla mnie to samo to , że nie ma tak jak w protezie obawiasz się czy nie wypadnie lub źle przykleisz . Tutaj masz wybór jaki implant Ci odpowiada , co jeśli nie masz kilku zębów które są obok siebie to dobrym rozwiązaniem mosty , a jeśli ktoś ma ubytek jednego to zakłada się implant tytanowy . Głównym problemem jest cena która jest za wysoka .

Odpowiedział w 25 października, 2017.
Dodaj komentarz

Witaj Lena . Jak w Twoim przypadku braku 2 zębów to nie taka straszna sprawa , ale trzeba zrobić sobie ze względu estetycznego jak również zdrowotnego .  Denerwuje mnie to , że to tak wysoki koszt który ponosimy sami .  Ja również nie miałem 2 zębów , ale od 10 lat i zauważyłam , że zęby zaczęły się przesuwać  i dla tego postanowiłem wstawić właśnie implanty tytanowe . Koszt 2 implantów wyniósł 5 tys zł , ale teraz jestem zadowolona i mam pewność , że posłużą mi na kilkanaście lat .

Odpowiedział w 25 października, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.