Mam bardzo wrażliwe zęby . Jak sobie z tym radzić ?

Jest może 2 dni w miesiącu kiedy nie odczuwam bólu zębów i wtedy jest super , ale gdy się znowu zaczyna to nie mogę sobie znaleźć miejsca . Czy spotkaliście z tak dużą  nadwrażliwością ?

Zapytał w 20 września, 2017 w Zęby.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Hej Milosz . Pamiętam ten okres kiedy zęby mnie bolały dość często i nie zależnie od tego czy piłam czy jadłam , ale zdarzał się ból bez powodu . Bardzo mnie to męczyło więc postanowiłem pójść do stomatologa , żeby pomogła mi . Poradziła mi stosowanie Sensikin Gel jest to żel na ostrą nadwrażliwość zębów . Nakładam przy pomocy miękkiej szczoteczki , ale można również palcem . Najlepiej stosować po każdym posiłku a po zastosowaniu żelu przez pół godziny nie jeść i nie pić . Od kiedy stosuję ten żel nadwrażliwość  jest praktycznie nieodczuwalna .

Odpowiedział w 20 września, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć . Jeśli chodzi o szczerość to  moim zdaniem  nadwrażliwość zębów jest gorsza nawet od borowania bez znieczulenia . Ja również strasznie to przechodziłam i długo szukałam rozwiązania co zrobić , żeby ból przestał lub się zmniejszył . W końcu koleżanka zaproponowała mi pastę  Sensitive z firmy Ziaja  Mint Perfekt jest ona równocześnie świetna jeśli ktoś ma odsłoniętą zębinę . Teraz mogę powiedzieć , że nadwrażliwości praktycznie nie odczuwam , ale pomimo tego cały czas będę używała tej pasty .

Odpowiedział w 20 września, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka . W moim przypadku nadwrażliwość pojawiła się kiedy miałam wybielane szkliwo . Również nie mogłam sobie z tym poradzić , ale stomatolog zaproponowała mi , żebym spróbowała żelu o nazwie SENSIGE  ŻEL dzięki zastosowaniu go przez miesiąc nadwrażliwość ustąpiła . Również nakładałam na szczoteczkę żel i delikatnie nakładałam na zęby tylko trzeba pamiętać , aby nie płukać ust . Cena żelu to tylko 15.99 zł za 50 ml która na pewno wystarczy na miesiąc .

Odpowiedział w 20 września, 2017.
Dodaj komentarz

Witam wszystkich . W moim przypadku sam na własne życzenie sobie zrobiłem , bo gdybym usuwał kamień przynajmniej raz do roku to nie miałbym takiej nadwrażliwości . Po usunięciu kamienia troszkę się ból zmniejszył , a teraz dodatkowo pomagam sobie płynem do ust z dużą zawartością fluoru na zmniejszenie nadwrażliwości . Stosując te produkty nie jest źle a wręcz czasami zapominam o tym .

Odpowiedział w 20 września, 2017.
Dodaj komentarz

Po pierwsze usuń sobie kamień zębowy. Po drugie źle szczotkujesz zęby. Po trzecie masz rację, że może już nabawiłeś się paradontozy przez zaniedbanie.

Odpowiedział w 13 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.