Mam w planach wstawienie implantu.Czy są przeciwwskazania do tego zabiegu?

Pozostało mi tylko trzy zęby na przodzie i chcę sobie wstawić implanty,ale nie wiem czy będę mogła mieć zrobiony.Moja znajoma ma problem z nadciśnieniem i to jest przeciwwskazanie.

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Dzień doberek Zabko. Moje marzenie o fajnych zębach również się nie sprawdziły a to za sprawą cukrzycy na którą jestem chora.Na początku mówiona,że będą kontrolować moje badania trwało to 3 miesiące,ale potem stwierdzili nie będziemy się podejmywać. Tak więc miało być pięknie a wyszło jak zwykle.Trochę jestem zła,bo dla czego ja mam nie mieć tego co inni dla mnie to dyskryminacja,bo na pewno jeżeli by chcieli mi pomóc to coś by poradzili.

Odpowiedział w 23 czerwca, 2017.
Dodaj komentarz

W moim przypadku było nawet wszystko dobrze jak nie powiedziałam ,że cierpię na osteoporozę.Również na początku mówiono mi,że jeśli się wyniki poprawią to na pewno zrobią i tak czekałam prawie rok. Postanowiłam,że jeśli na tej wizycie na którą idę nie usłyszę,że możemy to już więcej nie przychodzę,bo za każdą wizytę płaciłam 70 zł.Tak jak przypuszczałam odpowiedź była negatywna więc dałam sobie spokój.Tak więc nie każdy może z takich dobrodziejstw korzystać. 

Odpowiedział w 23 czerwca, 2017.
Dodaj komentarz

Okazuje się ,że nie tylko choroby mają wpływ na wstawienie implantu.U mnie stwierdzono ,że nie utrzymuję higieny w jamie ustnej odpowiednio.Trochę byłam zdziwiona,bo starałam się od czasu kiedy dwa zęby mi wypadł,ale jeśli ktoś nie chce zarobić to jego sprawa.

Odpowiedział w 23 czerwca, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka wszystkim..U mnie na początku było super,ale po około miesiącu okazało się implant się nie przyjął.Byłem w szoku,bo wydałem taką kasę za nic.Dopiero jak udałem się do gabinetu to dowiedziałem się,że przyczyną było palenie papierosów.Tylko dla czego nikt wcześniej mi o tym nie poinformował jestem wściekły,bo nie otrzymam zwrotu za zabieg. Okazuje  się,że nie tylko choroby są problemem.

Odpowiedział w 23 czerwca, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć.Widzę,że nikt tutaj nie wspomniał o arytmii serca ja ją mam i niestety również to jest przeciwwskazanie do wykonania implantu.Powiem szczerze trochę się zdenerwowałem,ale jeszcze są inne kliniki i będę na pewno szukał gdzie indziej.

Odpowiedział w 23 czerwca, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.