Biżuteria na zębach

Dzień dobry! Przybywam dzisiaj z pytaniem czysto estetycznym. Regularnie chodze do dentsty – wole zapobiegac, niż leczyć. . Bardzo dbam o swoje zęby i uważam, że usmiech jest moja wizytówką 😉 Ostatnio jednak nie jestem do końca zadowolona z całości ojego wyglądu… Uwielbiam coś zmieniać, ulepszać. Wygląs mojej twarzy mnie nie zachwyca jak kiedyś… Chciałabym sobie dodać jakiegoś blasku… Mój makijaż i biżuteria nie dają wystarczającego efektu… I tu z pomocą przyszła mi biżuteria nazębna!!! Widziałam taką na wyjeździe, u kilku kobiet za granicą i nie mogę przestać o nie myśleć! uwazam, że dorodny klejnocik idealnie podkreśli biel moich ząbków i roświetli calą buzię 😉 Co myślicie o moim pomyśle? Wie ktoś może, czy w naszym kraju wykonywane sa takie zabiegi? Czy mogę użyć prawdziwych kamieni szlachetnych? Czy efekt jest trwały?

Dodaj komentarz
8 Odpowiedź(i)

Gwiazdeczko, lśnisz swoim naturalnym światłem! Nie upiększaj się na siłę! Jeśli stosujesz makijaż i dbasz o swój wygląd, razem ze zdrowiem zebów to po co coś zmieniać? Ciesz się tym co ci bozia dała i nie marnuj czasu na takie wynalazki. 

Dodaj komentarz

Zastanawiałam się kiedyś nad taki dżetem na zęby, ale było to dobrych kilka lat temu! Teraz takie dodatki na zębach nie są już na topie. Lepiej się nie ośmieszaj i nie przyklejaj sobie niczego. Prawdziwy kamień to lepiej nosić na palcu lub w uszach

Odpowiedział w 20 marca, 2017.
Dodaj komentarz

Moim zdaniem takie ozdoby wyglądają po prostu nieestetycznie. Jak widzę coś takiego u kogoś na zębie to zawsze się zastanawiam czy ktoś ma tam zaawansowaną próchnicę czy o co chodzi. Dopiero po chwili zauważam, że to jakie świecidełko. W Polsce było to modne wiele lat temu, teraz to raczej nie ma sensu. Może gdybyś się przeprowadziła gdzieś za granicę, gdzie to jest modne, ale tutaj to bez sensu moim zdaniem. 

Odpowiedział w 20 marca, 2017.
Dodaj komentarz

Chcesz wyglądać ładnie jak Madonna :D?

RE: Biżuteria na zębach

Dodaj komentarz

to jest lepsze!!! pif paf! gangsta rap xD

RE: Biżuteria na zębach

Odpowiedział w 20 marca, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.