Czy można wybielać zęby wszystkie ?

Chciałabym wybielić zęby , ale nie wiem czy jest możliwość od razu i czy będzie można u mnie to zrobić . 

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Hejka Majko . Ja również nie wiedziałam jak wygląda profesjonalne wybielanie , ale po wizycie w gabinecie dowiedziałam się , że trzeba mieć zdrowe zęby nie mieć żadnej próchnicy , ani stanu zapalnego . W moim przypadku przed wybielaniem niestety , ale trzeba było usunąć kamień nazębny oraz smarowałam żelem dziąsła ponieważ były nadwrażliwe .

Odpowiedział w 3 listopada, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny . Pamiętam jak postanowiłam sobie wybielić zęby , ale również nie wiedziałam jak to się odbywa . Zaczęłam sama w domu , ale z marnym skutkiem i dopiero na wizycie u stomatologa dowiedziałam się dlaczego wybielanie nie przyniosło skutku . Było to po prostu moja niedbałość o higienę i dobrze wyleczone zęby . Nawet gdybym wybielała 10 razy to nic by nie dało ponieważ przed wybielaniem sprawdzić czy wszystko jest dobrze z zębami nie ma stanu zapalnego i czy zęby są zdrowe .

Odpowiedział w 3 listopada, 2017.
Dodaj komentarz

Witam . Moi zdaniem można wybielić wszystkie zęby , albo prawie wszystkie . Pod warunkiem , że są wyleczone i nie ma żadnych stanów zapalnych lub nadwrażliwości . Ja chodząc do stomatologa na początku mam przegląd i dopiero po tym jak przejdę go pomyślnie to dopiero stomatolog się zabiera , bo w przeciwnym wypadku zaczyna leczenie jeśli jest taka potrzeba .

Odpowiedział w 3 listopada, 2017.
Dodaj komentarz

Hej wszystkim . Z tego co wiem to zęby można wszystkie wybielać , ale pod warunkiem , że są to swoje zęby , a nie protezy lub licówki jak to niektórzy sobie wyobrażają , że bardziej wybielą . Ja od kilku lat wybielam i nigdy nie miałem problemu z leczeniem przed wybielaniem lub z powikłaniami w trakcie lub po zabiegu . Po prostu jeśli chodzi się systematycznie na wizyty to bez problemu można robić wszystko , bo masz pewność zrobienia to od ręki na pierwszej wizycie .

Odpowiedział w 3 listopada, 2017.
Dodaj komentarz

Zawsze można wybielić zęby jak nie na pierwszej wizycie to potem . Tylko wszystko zależy jak Twój stomatolog podejdzie do tego . Bo jeśli tak jak w moim przypadku mam nadwrażliwość to powiedziała , że nie podejmuje się wybielania . Byłam zaskoczona , że to powiedziała i znalazłam innego stomatologa który przypisał mi żel do stosowania przez 3 dni , a potem jak przyszłam założył mi jeszcze inny żel przed wybielaniem i było wszystko dobrze . 

Odpowiedział w 3 listopada, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.