Czy jak wybielaliście zęby metodą White&Smile mieliście problemy z nadwrażliwością zębów .

Moje zęby są bardzo wrażliwe , ale słyszał o metodzie White&Smile podobno jest skuteczniejsza od innych . Tylko jestem ciekawa czy w moim przypadku to się sprawdzi i nie będzie problemu z nadwrażliwością .

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć . Ja osobiście miałam wybielanie tą metodą 2 razy i jak na razie jest wszystko ok . Wybielając sobie w domu nakładkami to nie wiedziałam jak sobie poradzić i już potem się zraziłam do domowego sposobu . Teraz metoda Whitte&Smile bardzo mi odpowiada i polecam . 

Odpowiedział w 24 października, 2017.
Dodaj komentarz

Jak dla mnie to ta metoda jest najlepsza . Miałam wcześniej również inne zabiegi wybielania  , ale ta metoda w 100 % jest dla mnie sprawdzona i godna polecenia .

Odpowiedział w 24 października, 2017.
Dodaj komentarz

Witam dziewczyny . W moim odczuciu to najskuteczniejsze wybielanie jeśli ktoś ma nadwrażliwość zębów . Żel świetnie usuwa przebarwienia po : coli , herbacie  , papierosach , . Główną przyczyną , że zęby nadwrażliwe były bardziej narażone na ból po wybieleniu , a to za sprawą stężenia nadtlenku wodoru który wynosił większy niż 6 % np : 16%  lub 35 % . Przy  tej metodzie jest to zupełnie bezpieczne i nadwrażliwość o tym nawet się nie pamięta .

Odpowiedział w 24 października, 2017.
Dodaj komentarz

Miałam robione wybielanie metodą White&Smile w moim przypadku to najlepsze rozwiązanie  jeśli chodzi o nadwrażliwość . Po użyciu żelu który jest środkiem aktywnym . Potem utwardzamy efekt lampą Led który  jest dobrym katalizatorem i szybko przyśpiesza efekt wybielania .

Odpowiedział w 24 października, 2017.
Dodaj komentarz

Rok temu  miałam tą właśnie metodą wybielane zęby i efekt utrzymuje się do chwili obecnej . Moja stomatolog powiedziała , że przyczyną większej nadwrażliwości jest zawsze nadtlenek wodoru zawarty w produkcie którym się robi . Na szczęście w tej sytuacji żel który jest używany nie zawiera nadtlenku wodoru który jest szkodliwy dla dziąseł i szkliwa zębów . Wybielając zęby metodą  White&Smile masz pewność , że na pewno nie będzie żadnej nadwrażliwości .

Odpowiedział w 24 października, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.