Czy znacie przeciwwskazania do wybielania zębów ?

Jestem po 40 , ale również chciałabym mieć białe zęby nawet teraz ponieważ wcześniej  nawet nie słyszałam o tym . Wiem również , że czasami zwykła pasta szkodzi zębom i szkliwu . Teraz jestem w kropce , bo nie wiem czy będę mogła ponieważ mam lekkie nadciśnienie i nie wiem czy to nie problem .

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Witaj . W moim przypadku było to na zasadzie , że moja córka bardzo chciała, ale niestety nic z tego . Trochę się zdziwiłam jak powiedziała , że nie to już miałam wyszłam . Jednak poprosiła , żebym wróciła i powiedziała mi o tym , że dzieciom do 17 roku życia się nie wybiela zębów gdyż jeszcze ich zęby nie są do końca wykształcone . Nie jesteś w tym wieku to raczej Ci  przeciwwskazanie nie będzie dla Ciebie .

Odpowiedział w 26 października, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć Judytt . Ja już nawet byłam  w gabinecie na fotelu i zauważyła , że mam nadwrażliwość zębów . Tak więc to również jest problem przez który nie da się wybielić zębów . Pytałam się czy nie można zacząć leczyć tej nadwrażliwości , ale powiedziała stanowczo nie .

Odpowiedział w 26 października, 2017.
Dodaj komentarz

Ja wiem , że jak się idzie na wizytę do stomatologa to najpierw robi przegląd , a jeśli jest wszystko ok to zabiera się do wybielania . Tylko , że w moim przypadku niestety tak to nie wyglądało . Okazało się , że mam odsłonięte korzenie i nie można wybielać , bo i tak nie wybieliłyby się tylko pogorszył by się stan dziąseł , bo przecież to są środki bardzo silne .

Odpowiedział w 26 października, 2017.
Dodaj komentarz

Jestem w drugim miesiącu i chciałam sobie wybielić zęby do czasu jak urodzę , ale niestety nie można w trakcie ciąży i okresie laktacji . Tak się trochę zastanawiam , że jeśli nie można to ten zabieg nie jest tak super jak się myśli .

Odpowiedział w 26 października, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim . Ja również już byłam przygotowana , że się zapisze i będzie ok , ale jak zwykle się przeliczyłam . Stomatolog nie chciał nawet słuchać o wybielaniu jak zobaczył stan mojego uzębienia . Po badaniu powiedział , zęby mają bardzo ciemne zabarwienie i nawet się nie podejmuje , bo nie ma sensu tracić czasu , a przede-wszystkim pieniędzy . 

Odpowiedział w 26 października, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.