Jakie powikłania mogą powstać po wszczepieniu implantu ?

Mam trzy ubytki , ale czy wstawienie implantu nie będzie spowodowane jakimiś powikłaniami już po wszczepieniu ?

Zapytał w 22 stycznia, 2018 w Implanty.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Witam . Moim głównym problemem okazał się nieznośny ból z którym nie mogłem sobie poradzić biorąc tabletki przeciwbólowe . Po skontaktowaniu się z chirurgiem powiedział , że to jest normalne przy implantach . Wypisał mi inne tabletki przeciwbólowe zupełnie inne niż brałem dotychczas i po 4 dniach wszystko wróciło do normy . Tak wiec jeśli nawet będziesz mieć taką dolegliwość to z czasem ona ustąpi . Jak dla mnie lepiej pocierpieć troszkę , ale za to mieć wszystkie zęby .

Odpowiedział w 22 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Hej . Ja niestety nie mogę mieć wszczepionego implantu ponieważ nie zrasta się on z kością . Pomimo , że chirurg próbował wszczepić go dwa razy nie przyniosło to oczekiwanego skutku .

Odpowiedział w 22 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Cześć . Dokładnie pamiętam mój zabieg wszczepienia takiego implantu . Na początku było wszystko dobrze , ale po tygodniu miejsce w którym implant został wszczepiony pojawiły się obrzęki nie tylko w tym miejscu , ale cała strona zaczęła mnie boleć . Po wizycie u chirurga okazało się , że jest to stan zapalny i trzeba było wsiąść antybiotyki . Po wybraniu wszystkich wszystko wróciło do normy .

Odpowiedział w 22 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Nawet nie myślałam , że po wszczepieniu implantu można dostać wysokiej gorączki i ogólnego osłabienia . Jedna u mnie to się pojawiło kilka dni po wrzepieniu implantu . Lekarz powiedział , że takie objawy mogą być częste jednak leki oraz kilkudniowy odpoczynek pomoże , aby poczuć się lepiej . 

Odpowiedział w 22 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Witam . U mnie zaraz po wczepieniu było wszystko dobrze , ale po tygodniu zaczęłam mieć problem z powiększonymi węzłami chłonnymi . Natychmiast udałam się do lekarza i od razu wypisał mi antybiotyki które brałam przez tydzień . Po wybraniu leku wszystko wróciło do normy .

Odpowiedział w 22 stycznia, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.