Można mieć pewność , że płyny do zębów które opisywane jako wybielające sprawdzą się ?

Sam nie wiem czy wierzyć w te wszystkie reklamy i namawianie przez znajomych o zakupie płynu wybielającego . Jednak nie ukrywam , że wygląd moich zębów nie jest w świetnym kolorze .

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć . Ja również nie wierzyłam , że płyn wybielający może tak wybielić zęby . Jednak spróbowałam i kupiłam Gum Original White za niewielkie pieniądze w porównaniu z wybieleniem gabinetowym . Płyn posiada system Stain Clean który bardzo skutecznie usuwa  różnego rodzaju przebarwienia oraz osad . Dzięki połączeniu izomaltowi oraz fluorowi zęby są mocne , silne i pełne blasku .

Odpowiedział w 4 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Ja co prawda również nie myślałam , że jednak płyny wybielające mogą tak świetnie wybielić . Płyn iWhite Instant Mouth Wash świetnie wybiela ,usuwa płytkę nazębną oraz odświeża oddech i wzmacnia szkliwo zębów , Na sobie wypróbowałam i wiem doskonale , że warto  kupić i stosować ten właśnie płyn .

Odpowiedział w 4 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Słyszałam o płynie wybielającym YOTUEL Monuthwash i zaryzykowałam . Jest co prawda nie drogo , bo koszt to tylko  17 ,90 zł za 250 ml , a efekt widoczny po kilku użyciach . Plusem jest fakt , że płyn nie posiada alkoholu jak często bywa , a dzięki ksylitolowi jest to środek naturalny który oprócz wybielania świetnie odświeża oddech oraz działa antybakteryjnie . Świetnie likwiduje rożnego rodzaju przebarwienia z herbaty , kawy oraz papierosów . Zęby są czyste i jednocześnie białe .

Odpowiedział w 4 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka . Ja byłem sceptycznie nastawiony jeśli chodzi o jakiekolwiek płyny do płukania ust , a tym bardziej jakieś wybielające . Jednak po spotkaniu ze znajomą która stosuje taki sposób wybielenia postanowiłem spróbować i kupiłem LAKALUT white która okazała się dobrym wyborem ponieważ świetnie usuwa przebarwienia oraz mineralizuje szkliwo które jest bardziej białe . Płyn skutecznie usuwa osad i przebarwienia po papierosach z którymi nie mogłam sobie poradzić .

Odpowiedział w 4 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim . Ja wybrałam  płyn wybielający do ust BLANX White Shock ze względu na jego super działanie dzięki składnikowi  Actilux który zapewni uśmiech i biel już po kilku tygodniach . 

Odpowiedział w 4 grudnia, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.